Demony da Vinci

Opowieść o młodych latach Leonardo Da Vinci we Florencji, kiedy twórca, wynalazca i marzyciel starał się zmienić przyszłość.

„Demony Da Vinci” – streszczenie

W świecie, w którym myśli i wara podlegają kontroli, jeden człowiek rozpoczyna walkę o swobodę naukowego działania. Sekretna historia Leonardo da Vinci ujawnia portret młodego mężczyzny umęczonego przez dar posiadania nadludzkiego geniuszu. Jest heretykiem, który zamierza ujawnić kłamstwa religii. Powstaniec i buntownik chce obalić elitarne społeczeństwo. Sam znajduje się w centrum burzy, która wisi nad światem od wieków. Rozgrywa się konflikt między prawdą a kłamstwem, wiarą a rozumem, przeszłością i przyszłością. Jego aspiracje są ogromne i zostają wykorzystane przeciw niemu, wciągając go do niebezpiecznej i pociągającej gry. Leonardo musi stanąć do walki z wrogiem, który wykorzystuje historię, by ukryć prawdę. Da Vinci, uzbrojony w geniusz, stawia czoła własnym lękom i mroku świata. A jego głód wiedzy staje się jego zgubą. Wynalazca daje się porwać mrocznym siłom.

„Demony Da Vinci – obsada

„Demony Da Vinci” to amerykański serial z 2013 roku stworzony przez Davida S. Goyera (twórca „Zig Zag”, „Blade: Mroczna Trójca" i „Nienarodzony”). W obsadzie znaleźli się, m.in. Tom Riley Laura Haddock, Eros Viahos i Gregg Chillin. Serial otrzymał nagrody telewizyjne Emmy za najlepszą czołówkę i muzyczny motyw przewodni.

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

Demony da Vinci sezon 3 Boży gniew Demony da Vinci sezon 3 Wściekły anioł Demony da Vinci sezon 3 Wyznanie maszyny Demony da Vinci sezon 3 O własnych siłach Demony da Vinci sezon 3 Wolna wola Demony da Vinci sezon 3 Łowca dusz Demony da Vinci sezon 3 Labrys Demony da Vinci sezon 3 Sposób działania Demony da Vinci sezon 3 Abbadon Demony da Vinci sezon 3 Zawsze niewierny