Damien

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Omen powraca! Historia reportera wojennego, który w dorosłym życiu dowiaduje się, że całe piekło jest do jego dyspozycji.

Damien – opis

Damien Thorn to młody reporter wojenny, który nie pamięta swojej mrocznej przeszłości. W dniu swoich 30- tych urodzin spotyka kobietę, która na zawsze odmienia jego życie. Dowiaduje się, że jest Antychrystem, którego nadejścia od wieków boi się świat. Przerażającym staje się fakt serii zgonów i nadprzyrodzonych zdarzeń, dziejących się w jego otoczeniu. Pełen podejrzeń i uprzedzeń bohater staje się innym człowiekiem, którego jedynym celem jest znalezienie prawdziwego Ja. Czy Damien stanie się Antychrystem, w którego sercu króluje dobro ? Czy wygra walkę z wszechmogącym złem?
Film jest sequelem kultowego "Omena" z 1976 roku.

Damien – obsada i twórcy

Reżyserii tego mrożącego niekiedy krew w żyłach serialu podjął się Glen Mazzara („The Dark Tower”). Odtwórcą głównej postaci jest Bradley James („Kurier”, „Portobelo 196”). W rolę Simone wcieliła się Megalyn Echikunwoke („Step Sisters”).

Damien – gdzie oglądać?

Serial „Damien” dostępny jest online na platformie VOD player.pl

Damien, sezon 1, odcinek 10Niech żyje Szatan Damien, sezon 1, odcinek 9Diabeł znany Damien, sezon 1, odcinek 8Tu potrzebna jest mądrość Damien, sezon 1, odcinek 7Rzeźnia Damien, sezon 1, odcinek 6Kusicielka Damien, sezon 1, odcinek 5Siedem klątw Damien, sezon 1, odcinek 4Liczba to bowiem człowieka Damien, sezon 1, odcinek 3Dostarczyciel Damien, sezon 1, odcinek 2Druga śmierć Damien, sezon 1, odcinek 1Przebudzenie bestii