Cormoran Strike: Zabójcza biel

Prywatny detektyw Cormoran Strike i jego współpracowniczka Robin Ellacott powracają, aby rozwikłać tajemnicę zbrodni z przeszłości. Kolejna odsłona serialowej ekranizacji cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling.

Cormoran Strike: Zabójcza biel

Do biura prywatnego detektywa Cormorana Strike'a (Tom Burke) przychodzi młody mężczyzna nazwiskiem Billy Knight, aby opowiedzieć o pewnym zabójstwie, którego był świadkiem przed laty. Jednocześnie Strike zostaje zatrudniony przez ministra Chiswella do śledzenia brata Billy'ego, Jimmy'ego Knighta, który szantażuje polityka. Detektyw i jego partnerka Robin (Holliday Grainger) pracują nad ustaleniem, w jaki sposób obydwie te sprawy mogą się łączyć. Robin trafia do pracy pod przykrywką w Izbie Gmin. Jednak, z powodu jej pełnego zaangażowania w pracę, jej związek z Matthew przechodzi kryzys. W tym samym czasie Strike boryka się z własnymi problemami – zakochaną w nim obecną dziewczyną oraz skomplikowaną relacją z będącą w ciąży byłą kochanką.

Cormoran Strike: Zabójcza biel - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Cormoran Strike: Zabójcza biel, sezon 1, odcinek 4Zabójcza biel Cormoran Strike: Zabójcza biel, sezon 1, odcinek 3Zabójcza biel Cormoran Strike: Zabójcza biel, sezon 1, odcinek 2Zabójcza biel Cormoran Strike: Zabójcza biel, sezon 1, odcinek 1Zabójcza biel