Chicago Fire

Nieustraszeni, przebojowi oraz wytrwali w walce o ludzkie życie - tacy właśnie są strażacy Chicago Firehouse 51. "Chicago Fire" opowiada ich perypetie z życia zawodowego oraz osobistego.

Chicago Fire - opis

Kim są sanitariusze oraz członkowie Oddziału Ratunkowego z Chicago Firehouse 51? Są odważni, bojowi, dzielni i z odwagą stają oko w oko z niebezpieczeństwem. Czasami czują się też zagubieni i zmęczeni nadmiarem obowiązków. Na dodatek tragedia spotyka jednego z członków zespołu,  a w remizie unosi się poczucie winy i żalu. Porucznik Matthew Casey nie może znaleźć nici porozumienia z porucznikiem Kelly Severidem, a obaj wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków z zespołu. W razie konieczności, są jednak w stanie zakopać topór wojenny i pognać z pomocą potrzebującym.

Chicago fire - obsada i twórcy

Twórcami filmu są: Michael Brandt ("Zawrotna prędkość") oraz Derek Haas ("Wanted - Ścigani"). W rolę strażaków wcielili się m.in. Taylor Kinney, który za postać Kellego Severide, zdobył nagrodę People's Choice, Jesse Spencer ("Dziewczyna ma kłopoty") oraz Eamonn Walker ("Więzienie Oz").

Chicago fire - gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.

Chicago Firesezon 6 odcinek 18 Kiedy nas zobacz\u0105 Chicago Firesezon 6 odcinek 17 Powr\u00F3t Chicago Firesezon 6 odcinek 16 To co najwa\u017Cniejsze Chicago Firesezon 6 odcinek 15 Szansa na wybaczenie