Baghdad Central

Były policjant prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia swojej córki. Bagdadzki klimat zajętego przez Amerykanów miasta, nie sprzyja poszukiwaniom.

Baghdad Central - opis
Bagdad, rok 2003. Saddam Husajn już nie jest władcą Iraku. Kraj znajduje się pod amerykańską okupacją. W świecie, który wypadł z dawnej formy, były stróż prawa Muhsin al-Khafaji desperacko próbuje odnaleźć zaginioną córkę. "Baghdad Central" jest osadzonym w egzotycznej scenerii serialem noir. Ta brytyjska produkcja powstała w oparciu o debiutancką powieść Elliotta Colli - naukowca specjalizującego się w kulturze arabskiej.
Baghdad Central - opis

W obsadzie znaleźli się Waleed Zuaiter ("Człowiek, który gapił się na kozy", "Omar"), Corey Stoll (nominowany do Złotego Globu w "House of Cards"), Bertie Carvel ("Doktor Foster") oraz Leem Lubany ("Trzy dni kondora").

Baghdad Central - gdzie oglądać?
Serial jest dostępny online na platformie VOD player.pl

Baghdad Central, sezon 1, odcinek 6 Baghdad Central, sezon 1, odcinek 5 Baghdad Central, sezon 1, odcinek 4 Baghdad Central, sezon 1, odcinek 3 Baghdad Central, sezon 1, odcinek 2 Baghdad Central, sezon 1, odcinek 1