Aż po uszy

Przebojowa i pełna ambicji Šárka (Aňa Geislerová) pracuje w agencji reklamowej. Nie radzi sobie jednak w życiu prywatnym. Kobieta szuka miłości i chciałaby wejść w głębszą relację z Jakubem (Jiří Havelka). Z tym może być problem, bo mężczyzna ma już dziewczynę (Lenka Krobotová). W małżeństwie Milana (Hynek Čermák) nie układa się najlepiej. Jego żona Zuzana (Jitka Čvančarová) wdaje się w relację z drugą kobietą (Jana Kolesárová), a on sam nawiązuje romans z szaloną Emą (Anna Polívková).
Czeski serial obyczajowy o złożonych relacjach damsko-męskich. Opowiada o namiętności, pożądaniu, potrzebie bliskości, rozpadzie związków, poszukiwaniu szczęścia i spełnienia u boku drugiej osoby. Twórcy budują wyraziste postacie i nie stronią od humoru.

Aż po uszy, sezon 1, odcinek 13 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 12 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 11 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 10 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 9 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 8 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 7 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 6 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 5 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 4 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 3 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 2 Aż po uszy, sezon 1, odcinek 1