Aż po uszy

Przebojowa i pełna ambicji Šárka (Aňa Geislerová) pracuje w agencji reklamowej. Nie radzi sobie jednak w życiu prywatnym. Kobieta szuka miłości i chciałaby wejść w głębszą relację z Jakubem (Jiří Havelka). Z tym może być problem, bo mężczyzna ma już dziewczynę (Lenka Krobotová). W małżeństwie Milana (Hynek Čermák) nie układa się najlepiej. Jego żona Zuzana (Jitka Čvančarová) wdaje się w relację z drugą kobietą (Jana Kolesárová), a on sam nawiązuje romans z szaloną Emą (Anna Polívková).
Czeski serial obyczajowy o złożonych relacjach damsko-męskich. Opowiada o namiętności, pożądaniu, potrzebie bliskości, rozpadzie związków, poszukiwaniu szczęścia i spełnienia u boku drugiej osoby. Twórcy budują wyraziste postacie i nie stronią od humoru.

Aż po uszy sezon 1 odcinek 13 Aż po uszy sezon 1 odcinek 12 Aż po uszy sezon 1 odcinek 11 Aż po uszy sezon 1 odcinek 10 Aż po uszy sezon 1 odcinek 9 Aż po uszy sezon 1 odcinek 8 Aż po uszy sezon 1 odcinek 7 Aż po uszy sezon 1 odcinek 6 Aż po uszy sezon 1 odcinek 5 Aż po uszy sezon 1 odcinek 4 Aż po uszy sezon 1 odcinek 3 Aż po uszy sezon 1 odcinek 2 Aż po uszy sezon 1 odcinek 1