American Horror Story: Freak Show

Diva prowadzi cyrk pełen dziwadeł. To miejsce ma chronić ich przed spojrzeniami nietolerancyjnych ludzi.

American Horror Story: Freak Show - opis

Na Florydzie w miasteczku Jupiter działa Gabinet Osobliwości powszechnie znany jako freak show. Cyrk pełen osobliwości jest prowadzony przez Elsę Mars (Jessica Lange). Znajdują się w nim osoby z różnymi deformacjami ciała, m.in. bliźniaczki syjamskie Bette i Dot Tattler (Sarah Paulson), kobieta z brodą — Ethel Darling (Kathy Bates), cierpiący na ektrodaktylię Jimmy (Evan Peters), siłach Dell Toledo (Michael Chiklis) oraz posiadająca trzy piersi Desiree Dupree (Angela Bassett). Wszyscy muszą zmagać się z prześladowaniami i negatywnym nastawieniem społeczeństwa. Na horyzoncie pojawia się niezrównoważony psychicznie Dandy Mott (Finn Wittrock). Jego fascynacja nie jest jedynym problemem trupy. Dwoje naukowców, Stanley (Denis O'Hare) i Maggie Esmeralda (Emma Roberts) chce porwać jednego z członków cyrku i uczynić z niego eksponat muzeum.

American Horror Story: Freak Show - obsada

„American Horror Story: Freak Show” to czwarty sezon amerykańskiego serialu stworzonego przez Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka. W obsadzie znaleźli się Jessica Lange, Sarah Paulson, Kathy Bates i Emma Roberts. Produkcja otrzymała 15 nominacji do nagród telewizyjnych Emmy i 2 statuetki.

American Horror Story: Freak Show - gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

American Horror Story: Freak Showsezon 4 Koniec przedstawienia American Horror Story: Freak Showsezon 4 R\u00F3\u017Cowe babeczki American Horror Story: Freak Showsezon 4 Edward Mordrake, cz. 2 American Horror Story: Freak Showsezon 4 Edward Mordrake, cz. 1 American Horror Story: Freak Showsezon 4 Masakry i popo\u0142udniowe seanse