Alice

Alice przyjeżdża z prowincjonalnego miasteczka Palmas do San Paulo na pogrzeb ojca. W nowym mieście odkrywa nowy świat, poznaje nowych ludzi i znajduje nową miłość.

„Alice” – streszczenie

Po nagłej i tragicznej śmierci swojego ojca, Alice wyrusza z prowincjonalnego miasteczka Palmas w prowincji Tocantis do Sao Paul. Tak jak główna bohaterka, Sao Paulo przechodzi ogromne zmiany, które są widoczne niemal na każdym kroku. W żyjącej w zawrotnym tempie metropolii Alice ma szansę rozpocząć swoje życie na nowo i znaleźć w nim sens. Śmierć ojca kładzie się cieniem na jej życiu i zmusza ją do porzucenia dotychczasowych planów na rzecz niepewnej przyszłości. Sao Paulo wciąga ją i uwodzi, a zagubiona w wielkim mieście dziewczyna zdaje sobie sprawę, że bardzo pogubiła się w życiu. Powoli zaczyna odnajdować się w nowym miejscu i od nowa układać swoje życie. Alice jest od kilku tygodni w Sao Paulo i znajduje pracę w agencji Tribeca. Henrique przestaje odbierać jej telefony. Alice chce załatwić przed wyjazdem sprawy spadkowe. Nieoczekiwanie kontaktuje się z nią macocha, która prosi ją o pomoc w odnalezieniu Celii. Okazuje się, że dziewczyna uciekła z domu po awanturze z matką.

„Alice” – obsada

Reżyserem serialu jest Karim Aïnouz. W obsadzie znaleźli się: Andréia Horta, Carla Ribas, Daniela Piepszyk, Walderez De Barros oraz Felipe Massuia.

„Alice” – gdzie obejrzeć?

Serial jest dostępny online w serwisie VOD player.

Alicesezon 1 odcinek 13 Alicesezon 1 odcinek 12 Alicesezon 1 odcinek 11 Alicesezon 1 odcinek 10 Alicesezon 1 odcinek 9 Alicesezon 1 odcinek 8 Alicesezon 1 odcinek 7 Alicesezon 1 odcinek 6 Alicesezon 1 odcinek 5 Alicesezon 1 odcinek 4 Alicesezon 1 odcinek 3 Alicesezon 1 odcinek 2 Alicesezon 1 odcinek 1