9-1-1: Teksas

Spin - off znanego amerykańskiego serialu kryminalnego "9-1-1". Owen przenosi się do Teksasu żeby pomóc w naprawie remizy.

9-1-1: Teksas - opis

Owen wraz ze swoim synem przeprowadza się do Austrin. Przenoszą się tam, aby mężczyzna mógł pomóc w odbudowie zniszczonej remizy, ale też uporać się z trudnymi doświadczeniami z przeszłości. Na miejscu poznaje szefową ratowników medycznych Michelle Blake oraz policjanta Carlosa Reyesa. Do remizy przyjmuje różnorodnych, ale najlepszych kandydatów: nieustraszoną Marjan jest muzułmanką, transmężczyznę Paula, Mateo dopiero zaczynającego karierę, ale największe wrażenie robi na nim Judd, który przeżył jako jedyny z poprzedniej załogi.

9-1-1: Teksas - obsada i twórcy

Twórcami formatu są Brad Falchuk, znany z takich produkcji jak "American Horror Story: Hotel" lub "Glee", Ryan Murphy ("Konflikt: Bette i Joan") oraz Tom Minear ("American Horror Story: Apokalipsa"). W obsadzie znaleźli się Rob Lowe ("Prawomocny", "Prezydencki poker"), Liv Tyler ("Ad Astra", "Armagedon") oraz Jim Parrack ("Furia", "Legion samobójców").

9-1-1: Teksas - gdzie oglądać?

Seriale jest dostępny online na platformie VOD player.pl

9-1-1: Teksas, sezon 1, odcinek 4Siła wyższa 9-1-1: Teksas, sezon 1, odcinek 2Hurra 9-1-1: Teksas, sezon 1, odcinek 1Pilot