Życie na podium

Zawodowi sportowcy to współcześni gladiatorzy – oklaskiwani przez miliony, stawiani na piedestały, wielbieni. Mają jednak takie same słabości jak każdy człowiek. To, co ich wyróżnia to niezwykły talent.

„Życie na podium” to historie wielkich polskich sportowców opisane słowami samych bohaterów. Szczere rozmowy dotykać będą spraw prywatnych i zawodowych. Bohaterowie spojrzą na siebie z dystansem i pokażą widzom, że sportowi herosi to tak naprawdę zwykli ludzie.

Życie na podiumsezon 2 odcinek 10 Szymon Kołecki Życie na podiumsezon 2 odcinek 9 Adam Małysz Życie na podiumsezon 2 odcinek 8 Leszek Blanik Życie na podiumsezon 2 odcinek 7 Paweł Nastula Życie na podiumsezon 2 odcinek 6 Władysław Kozakiewicz Życie na podiumsezon 2 odcinek 5 Tomasz Sikora Życie na podiumsezon 2 odcinek 4 Robert Sycz Życie na podiumsezon 2 odcinek 3 Waldemar Marszałek Życie na podiumsezon 2 odcinek 2 Mirosław Rybaczewski Życie na podiumsezon 2 odcinek 1 Wojciech Fibak Życie na podiumsezon 1 odcinek 6 Mateusz Kusznierewicz Życie na podiumsezon 1 odcinek 5 Otylia Jędrzejczak Życie na podiumsezon 1 odcinek 4 Mariusz Czerkawski Życie na podiumsezon 1 odcinek 3 Lech Piasecki Życie na podiumsezon 1 odcinek 2 Robert Korzeniowski Życie na podiumsezon 1 odcinek 1 Dariusz Michalczewski