Zbudujmy to jeszcze raz!

Kontynuacja serii o najsłynniejszych budowlach świata z różnych epok. Autorzy serii zastanawiają się czy współcześni konstruktorzy zbudowaliby to lepiej.

Zbudujmy to jeszcze raz! - opis programu

Patrząc na egipskie piramidy, wzniesione z wielotonowych kamiennych bloków, trudno nie zadać sobie pytania: jakżeż oni to zrobili? Tak bez maszyn, bez silników? A jak zrobilibyśmy to dzisiaj? Nad tym zagadnieniem pochylą się współcześni majstrowie, architekci i inżynierowie. Jak zbudowaliby rzymskie akwedukty, Koloseum czy Wielki Mur? Kady odcinek poświęcony jest innej, imponującej konstrukcji.

Zbudujmy to jeszcze raz! - gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 14 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 13 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 12 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 11 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 10 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 9 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 8 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 7 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 6 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 5 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 4 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 3 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 2 Zbudujmy to jeszcze raz!, sezon 2, odcinek 1