Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Wyzwanie - nowe mieszkanie

Polska Domo+

Jedni chcą mieszkać nisko, drudzy wysoko, jedni blisko centrum, drudzy jak najdalej od zgiełku miasta, jedni lubią w swych mieszkaniach dużo światła, drudzy wolą naturalny półmrok. Ale wszyscy, bez wyjątku, szukają czegoś, co przypadnie im do gustu i spełni ich oczekiwania.

Damian Urbańczyk przedstawi uczestnikom programu najnowsze i najciekawsze oferty na rynku nieruchomości. Seria „Wyzwanie – nowe mieszkanie” pełna jest bezcennych wskazówek dla tych, którzy chcą kupić lub sprzedać dom czy mieszkanie. Widzowie dowiedzą się, na co zwracać uwagę, gdzie i dlaczego najkorzystniej inwestować oraz jakich błędów nie popełniać. Prowadzący przyjrzy się bliżej zarówno luksusowo wykończonym apartamentom, jak i zupełnie surowym mieszkaniom na rynku pierwotnym.

Tagi: NC+, domo+, Wyzwanie - nowe mieszkanie online, Wyzwanie - nowe mieszkanie player, Wyzwanie - nowe mieszkanie cały sezon, jak kupić mieszkanie porady, kupno mieszkania na co zwrócić uwagę, jak sprzedać mieszkanie krok po kroku, rynek nieruchomości poradnik online, program Damiana Urbańczyka, program poradnikowy player
Produkcja:
ITI Neovision SA
Dystrybucja:
NC+
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.