Wojna z terroryzmem

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Przeszło 15 lat po zamachu z 11 września 2001 roku organizacje terrorystyczne wciąż sieją strach w społeczeństwach na całym świecie. Celem tajnych wojskowych misji jest wyeliminowanie zagrożeń.

Wojna z terroryzmem - o czym jest program?

Seria dokumentalna "Walka z terroryzmem" przedstawia akcje rozbicia siatki terrorystów przez służby specjalne. W odcinkach zobaczymy m.in. kulisy pracy tajniaków po zamachu bombowym na Heathrow. Producenci zdradzą nam też, jak doszło do wytropienia Osamy bin Ladena oraz pokażą jego ostatnie dni życia. Poznamy także życie bojowników w szeregach ISIS.

Wojna z terroryzmem - gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na platformie vod - player.pl

Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 12Zdjęcia z wojny: Afganistan, Irak, Darfur Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 11W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 10W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 9W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 8W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 7Ostatnie dni Osamy bin Ladena Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 6Projekt Sebastiana Jungera: Restrepo Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 5Zamach bombowy na Heathrow Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 4Tajemnice Guantanamo Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 3Explorer: Walka z Państwem Islamskim Wojna z terroryzmem, sezon 1, odcinek 1Cyberprzemoc