Wojna z terroryzmem

Przeszło 15 lat po zamachu z 11 września 2001 roku organizacje terrorystyczne wciąż sieją strach w społeczeństwach na całym świecie. Celem tajnych wojskowych misji jest wyeliminowanie zagrożeń.

Wojna z terroryzmem - o czym jest program?

Seria dokumentalna "Walka z terroryzmem" przedstawia akcje rozbicia siatki terrorystów przez służby specjalne. W odcinkach zobaczymy m.in. kulisy pracy tajniaków po zamachu bombowym na Heathrow. Producenci zdradzą nam też, jak doszło do wytropienia Osamy bin Ladena oraz pokażą jego ostatnie dni życia. Poznamy także życie bojowników w szeregach ISIS.

Wojna z terroryzmem - gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na platformie vod - player.pl

Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 12 Zdjęcia z wojny: Afganistan, Irak, Darfur Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 11 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 10 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 9 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 8 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 7 Ostatnie dni Osamy bin Ladena Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 6 Projekt Sebastiana Jungera: Restrepo Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 5 Zamach bombowy na Heathrow Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 4 Tajemnice Guantanamo Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 3 Explorer: Walka z Państwem Islamskim Wojna z terroryzmem sezon 1 odcinek 1 Cyberprzemoc