Wojna z terroryzmem

Przeszło 15 lat po zamachu z 11 września 2001 roku organizacje terrorystyczne wciąż sieją strach w społeczeństwach na całym świecie. Celem tajnych wojskowych misji jest wyeliminowanie zagrożeń.

Wojna z terroryzmem - o czym jest program?

Seria dokumentalna "Walka z terroryzmem" przedstawia akcje rozbicia siatki terrorystów przez służby specjalne. W odcinkach zobaczymy m.in. kulisy pracy tajniaków po zamachu bombowym na Heathrow. Producenci zdradzą nam też, jak doszło do wytropienia Osamy bin Ladena oraz pokażą jego ostatnie dni życia. Poznamy także życie bojowników w szeregach ISIS.

Wojna z terroryzmem - gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na platformie vod - player.pl

Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 12 Zdj\u0119cia z wojny: Afganistan, Irak, Darfur Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 11 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 10 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 9 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 8 W szeregach ISIS Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 7 Ostatnie dni Osamy bin Ladena Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 6 Projekt Sebastiana Jungera: Restrepo Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 5 Zamach bombowy na Heathrow Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 4 Tajemnice Guantanamo Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 3 Explorer: Walka z Pa\u0144stwem Islamskim Wojna z terroryzmemsezon 1 odcinek 1 Cyberprzemoc