Widelcem po mapie

Dwóch prowadzących, dwie osobowości, jedna kulinarna podróż po Polsce – Aleksander Baron i Damian Kordas w programie „Widelcem po mapie” sprawdzą polecane przez widzów restauracje oraz zapytają kucharzy z całej Polski o ich inspiracje, historie i sekrety.

Aleksander Baron – perfekcyjny, kontrowersyjny, ale i bazujący na lokalnych produktach szef kuchni – oraz Damian Kordas – najmłodszy MasterChef i vloger – zamierzają stworzyć kulinarną mapę Polski. W najnowszym programie Kuchni+ „Widelcem po mapie” wybiorą się w podróż, której przewodnikiem będzie mógł zostać każdy. Cel – najlepsze pierogi, mięsiwa, zupy i lokalne przysmaki. – Co tydzień zadajemy naszym widzom pytanie na temat ich rekomendacji. Jadłeś gdzieś świetną rybę? Znasz miejsce, gdzie są oszałamiające lub niespotykane pierogi? Podziel się z nami tą informacją. Pojedziemy tam i sprawdzimy, czy polecane przez ciebie miejsce jest naprawdę tak obłędne! – mówi Aleksander Baron, jeden z prowadzących.

Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 12 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 11 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 10 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 9 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 8 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 7 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 6 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 5 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 4 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 3 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 2 Widelcem po mapie sezon 2 odcinek 1 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 12 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 11 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 10 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 9 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 8 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 7 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 6 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 5 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 4 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 3 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 2 Widelcem po mapie sezon 1 odcinek 1