Widelcem po mapie

Kuchenne osobowości wyruszają w podróż, poszukując najlepszych smaków. Damian Kordas, Aleksander Baron i Jagna Niedzielska. Ta trójka nie może się mylić!

Widelcem po mapie - opis

Dwóch prowadzących, dwie osobowości, jedna kulinarna podróż po Polsce – Aleksander Baron i Damian Kordas w programie „Widelcem po mapie” sprawdzą polecane przez widzów restauracje oraz zapytają kucharzy z całej Polski o ich inspiracje, historie i sekrety.

W trzecim sezonie programu powieje świeżością! Do Damiana Kordasa dołączy Jagna Niedzielska - pasjonatka kuchni, zwolenniczką zero waste. Razem stworzą duet idealny! Czy za pomocą internautów, uda im się posmakować najlepszego pad thai i perfekcyjnie wysmażonego steku?

Widelcem po mapie - gdzie oglądać?

Program możemy oglądać online na platformie VOD player.

 

Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 12 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 11 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 10 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 9 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 8 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 7 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 6 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 5 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 4 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 3 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 2 Widelcem po mapiesezon 3 odcinek 1 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 12 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 11 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 10 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 9 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 8 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 7 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 6 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 5 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 4 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 3 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 2 Widelcem po mapiesezon 2 odcinek 1 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 12 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 11 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 10 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 9 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 8 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 7 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 6 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 5 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 4 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 3 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 2 Widelcem po mapiesezon 1 odcinek 1