W świecie przypraw Anjum

Nowoczesna kuchnia Indii z wizytą na Antypodach. „W świecie przypraw Anjum” to seria dokumentalna, w której liczy się nie tylko smak, ale i aromat.

Anjum Anand – Brytyjka o indyjskich korzeniach, autorka książek kulinarnych i szef kuchni – zaprasza widzów na aromatyczną podróż przez smaki Australii. Prowadząca odwiedza najbardziej malownicze tereny na Antypodach i odkrywa prawdziwe piękno lokalnych produktów, prezentując przy tym zdrowe, orzeźwiające i proste w przygotowaniu potrawy.

W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 12 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 11 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 10 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 9 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 8 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 7 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 6 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 5 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 4 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 3 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 2 W świecie przypraw Anjum, sezon 1, odcinek 1