Śnieżni jeźdźcy

Kanadyjski Quebec może pochwalić się jednymi z najzdolniejszych snowboardzistów na świecie. Kamery dwuodcinkowego dokumentu "Śnieżni jeźdźcy" przez rok śledziły pięciu z nich: Franka Aprila, Anta Chamberlanda, Zacha Allera, Keassy'ego Patenaude'a i Seba Toutanta. Ci chłopcy w życiu kierują się przede wszystkim swoją pasją. Dla niektórych pasja okazała się przepustką do kariery.

„Śnieżni jeźdźcy” – o czym jest program?

Konkursy, wyjazdy terenowe, ściganie się po mieście - kanadyjscy snowboardziści czerpią ze sportu ogromną frajdę. Ci chłopcy nieustannie podnoszą sobie poprzeczkę - zawsze mierzą wyżej i dalej. Ryzykują zniszczeniem kosztownego sprzętu i poważnymi kontuzjami, a jednak uzależnienie od adrenaliny zawsze wygrywa. Snowboarding to dyscyplina, w której konkurują ze sobą najlepsi przyjaciele. Seria przybliża codzienne życie zawodników i pokazuje, w jaki sposób zapaleniec staje się profesjonalistą.

„Śnieżni jeźdźcy” – gdzie obejrzeć?

Cała seria dostępna online w serwisie VOD player w wersji z polskimi napisami lub lektorem.

Śnieżni jeźdźcy sezon 1 odcinek 8 Śnieżni jeźdźcy sezon 1 odcinek 7 Śnieżni jeźdźcy sezon 1 odcinek 6 Śnieżni jeźdźcy sezon 1 odcinek 5