Remont po kosztach

Sebastian i Sabrina przychodzą na pomoc osobom, które marzą o remoncie, ale nie dysponują wysokimi środkami. Dwoje majsterkowiczów udowodni, że nawet przy ograniczonym budżecie da się zdziałać cuda!

Remont po kosztach - opis programu

W nowej serii „Remont po kosztach” właściciele domów potrzebujących remontu mogą w końcu odetchnąć pełną piersią. Sebastian Clovis, doświadczony budowlaniec zarażający swoją energią, i Sabrina Smelko, zaradna złota rączka z głową pełną pomysłów, spełniają marzenia naszych bohaterów i wykonują remonty przy wykorzystaniu możliwie jak najmniejszych środków finansowych. Sabrina ma dar do wyszukiwania pięknie odrestaurowanych mebli i elementów wykończenia w atrakcyjnych cenach, a Sebastian jest zaś mistrzem inteligentnych rozwiązań do domu oraz niestandardowych niespodzianek. Wspólnie stworzą każdemu z bohaterów zupełnie nowy dom!

Remont po kosztach - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 28 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 27 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 26 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 25 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 24 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 23 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 22 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 21 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 20 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 19 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 18 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 17 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 16 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 15 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 14 Remont po kosztach, sezon 1, odcinek 13