Przykrywkowcy. Podwójna gra

Kontrowersyjny dokumentalista Sylwester Latkowski ujawnia kulisy pracy agentów działających pod tzw. przykrywką.

 

Przykrywkowcy – opis

Przykrywkowcy to specjalnie przeszkoleni policjanci, których zadaniem jest wniknięcie w grupy przestępcze, żeby rozpocząć współpracę z gangsterami. Stróże prawa dostają nową tożsamość –dowód osobisty, PESEL, NIP. Wszystko to ułatwia im przemienienie się w zupełnie nową osobę. W warunkach skrajnego ryzyka realizują swoją misję, zbliżając się i spoufalając z najważniejszymi mafiosami w kraju. W serialu dokumentalnym Sylwestra Latkowskiego policjanci po raz pierwszy tak otwarcie mówią o swojej pracy. Ujawniają szczegóły misji, opowiadają o szkoleniu na przykrywkowca, zdradzają z jakimi wyrzeczeniami związany jest ten zawód.

 

Przykrywkowcy – twórcy

„Przykrywkowcy” to fascynujący serial dokumentalny stworzony przez Sylwestra Latkowskiego, autora głośnych dokumentów „Blokersi" i „Klatka" i byłego redaktora naczelnego magazynu „Wprost”. Ośmioodcinkowy serial jest oryginalną produkcją Canal+.

 

Przykrywkowcy – gdzie oglądać?

Serial dostępny online w serwisie VOD player.pl.

Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Agentura, czyli jak zdobyć tajnego współpracownika policji Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Czy w Polsce zabito policjanta pod przykryciem? Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Dopaść szefa mafii pruszkowskiej Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Mennica lewych pięciozłotówek Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Kobieta kontra mafia Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Jak rozpracowano śląską mafię Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Cienka czerwona linia Przykrywkowcy. Podwójna gra sezon 1 Legendowanie, czyli jak się zostaje bandytą