Przez Australię z Erniem Dingo

Australijski aktor Ernie Dingo zabiera nas w podróż po swoim rodzinnym kraju, by pokazać jego najpiękniejsze zakątki. Od malowniczych wybrzeży po surowe, otwarte przestrzenie interioru – to po prostu trzeba zobaczyć!

Przez Australię z Erniem Dingo - opis programu

Wiela Rafa Koralowa, święta skała Uluru i Park Narodowy Kakadu należą do największych atrakcji turystycznych Australii, podobnie jak Cradle Mountain na Tasmanii, lasy deszczowe w Queensland, Wyspa Kangura i biegnąca wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Great Ocean Road. Ernie rozmawia z ludźmi zamieszkującymi te niezwykłe miejsca, żyjącymi blisko natury i zaangażowanymi w jej ochronę.

Przez Australię z Erniem Dingo - gdzie obejrzeć?

Program podróżniczy dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 16 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 14 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 13 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 12 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 11 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 10Przez Australię z Erniem Dingo 2 odc. 10 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 9Przez Australię z Erniem Dingo 2 odc. 9 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 8Przez Australię z Erniem Dingo 2 odc. 8 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 7Przez Australię z Erniem Dingo 2 odc. 7 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 6 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 5 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 4 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 3 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 2 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 2, odcinek 1 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 14 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 13 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 12 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 11 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 10 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 9 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 8 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 7 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 6 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 5 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 4 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 3 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 2 Przez Australię z Erniem Dingo, sezon 1, odcinek 1