Pokochaj albo sprzedaj

Kirstie i Phil powracają na ekrany w trzeciej serii hitu „Pokochaj lub sprzedaj”. Czy sympatycznej Kirstie uda się przekonać uczestników do wyremontowania przestrzeni czy może posłuchają Phila i zechcą sprzedać swoją nieruchomość?

Pokochaj albo sprzedaj - o czym jest program?

W każdym odcinku „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania 2” poznajemy jedną rodzinę oraz jej rozterki związane z domem, w którym mieszka. Problemem na ogół jest kiepski stan techniczny budynku lub zbyt mały albo za duży metraż w stosunku do potrzeb rodziny. W wyborze pomiędzy inwestycją w remont a zakupem nowego domu pomagają eksperci. Kirstie Allsopp to specjalistka od renowacji, a Phil Spencer jest znawcą rynku nieruchomości. W drugim sezonie serii widzowie poznają m.in. Barbarę i Stephana, którzy po 20 latach mieszkania w nadmorskiej posiadłości chcieliby coś zmienić w swoim życiu. Eksperci spotkają się również z Jamesem i Grahamem, którzy nie mogą podjąć decyzji co do ich XVII-wiecznej rezydencji – sprzedać czy wyremontować?

 

Pokochaj albo sprzedaj - gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Pokochaj albo sprzedaj sezon 3 odcinek 8 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 3 odc. 8 Pokochaj albo sprzedaj sezon 3 odcinek 7 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 3 odc. 7 Pokochaj albo sprzedaj sezon 3 odcinek 6 Pokochaj lub sprzedaj - Wielka Brytania 3 odc. 6 Pokochaj albo sprzedaj sezon 3 odcinek 5