Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu

Peter Kuruvita - sławny i doceniany australijski szef kuchni, który porzuca miejskie udogodnienia na rzecz nowych smaków. Gospodarz programu pokaże widzom nieznane dotąd smaki z wybrzeży Australii!

 

Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu - o czym jest program?

Kuruvita przenosi się wraz z rodziną na wybrzeża Australii, gdzie będzie poszukiwał produktów najlepszej jakości. Dzięki temu odkryje smaki, które nie są normalnie dostępne w wielkich miastach. Jego restauracje cieszą się dobrą sławą, ale dobry szef kuchni zawsze ma chęć na nowe wrażenia kulinarne. Dzięki świeżym produktom, najwyższej jakości oraz przepisom, które są poukrywane w zakątkach wybrzeży, odkryje prawdziwe uroki australijskiej kuchni.

 

Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu - gdzie oglądać?

program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 6 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 5 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 4 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 3 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 2 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 2, odcinek 1 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 6 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 5 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 4 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 3 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 2 Peter Kuruvita na australijskim wybrzeżu, sezon 1, odcinek 1