Niewiarygodna Alaska

Przenieś się na „Niewiarygodną Alaskę”, gdzie zobaczysz piękną naturę i zupełnie wyjątkowy ekosystem. Mimo swojego piękna, jest to równocześnie bardzo niebezpieczna kraina, potrafi zaznaczyć siłę, którą dysponuje.

 

Niewiarygodna Alaska – streszczenie

Alaska to kraina kontrastów, od majestatycznego szczytu McKinley po rozszalałe fale na Morzu Beringa, od zdradliwych śniegów na lodowcu Mendenhall przy granicy z Kanadą po zimne wody Zatoki Bristol. To kraina, która ma najwięcej lodowców i wulkanów na świecie. To tam najczęściej występują trzęsienia ziemi. Ludzie, których skusi niespotykane piękno i czar tego regionu świata, muszą zdawać sobie sprawę z panujących tam niskich temperatur i czyhających niebezpieczeństw. W programie spotkania z rdzennymi mieszkańcami Alaski i kulisy codziennego życia w tym wyjątkowym zakątku świata.

 

Niewiarygodna Alaska – gdzie obejrzeć?

Seria przyrodnicza „Niewiarygodna Alaska” dostępna online na platformie VOD player.pl.

Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 10 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 9 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 8 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 7 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 6 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 5 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 4 Niewiarygodna Alaska sezon 1 odcinek 3