Naziści

Naziści – według wielu – są najbardziej znanymi czarnymi charakterami w historii świata. Czy na pewno wiesz o nich wszystko?

Naziści – opis formatu

Wciąż trudno zrozumieć, jak to się stało, że u progu nowoczesności świat dał się opętać chorej i zbrodniczej ideologii nazistów. Moc ich propagandy zdziałała cuda, a charyzma lidera zjednoczyła cały naród. Marsz ku zniszczeniu istniejącego ładu nie był do powstrzymania. Co sprawiło, że naziści mieli taką siłę oddziaływania? Czy to prawda co mówią o fascynacji przywódców magią i okultyzmem? Poznajcie skutki chorych ambicji Himmlera, Goebbelsa i pozostałych. Od nieludzkich eksperymentów po plany podboju kosmosu.

Naziści sezon 1 Złoto nazistów Naziści sezon 1 Duchy z U-Boota Naziści sezon 1 Karta medyczna Hitlera Naziści sezon 1 Nazistowski obóz śmierci: wielka ucieczka Naziści sezon 1 Przygotowania do wojny Naziści sezon 1 Zagrożenie Naziści sezon 1 Eksperymenty Hitlera w Puszczy Białowieskiej Naziści sezon 1 Bazy rakiet V2 Naziści sezon 1 Baza U-Bootów Naziści sezon 1 Wał Atlantycki