Miguel zaprasza na ucztę

Charyzmatyczny i zawsze uśmiechnięty szef kuchni – Miguel Maestre – zaprasza na kulinarną wyprawę po Australii. Jakie przysmaki odkryje? Co go zaskoczy?

Miguel Maestre to temperamentny Hiszpan, który jest prawdziwą gwiazdą australijskiej sceny kulinarnej. W swoim nowym programie „Miguel zaprasza na ucztę” odsłoni przed widzami kulinarne tajemnice wielokulturowej Australii. Będzie to niezwykle barwna podróż prowadząca od doskonałych portugalskich makaronów przez chrupiące ryby aż po bezkonkurencyjne bułeczki z ryżu. W czasie swojej wędrówki kucharz pozna także pary zakochanych, które nie mogą się dogadać pod względem kulinariów. Miguel postara się rozwiązać ich problemy, bo jak uważa – jedzenie jest miłością, a miłość jest najlepszym składnikiem każdej potrawy.

Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 13 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 12 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 11 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 10 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 9 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 8 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 7 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 6 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 5 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 4 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 3 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 2 Miguel zaprasza na ucztę, sezon 2, odcinek 1