Magiczny Świat Zabawek

Rodzice i dzieci na tropie najpopularniejszych i najpiękniejszych zabawek świata? Jak powstały i co sprawiło, że są znane na całym globie?

 

Magiczny Świat Zabawek – opis

Na długo pozostały w naszej pamięci, spędziliśmy z nimi wiele godzin jako dzieci. Ale co tak naprawdę wiemy o naszych ulubionych zabawkach? Dokument prezentuje pełne humoru spojrzenie na niektóre z tych najbardziej kultowych. Twórcy przyglądają się różnym rodzajom dziecięcych idoli - od zaawansowanych technologicznie zabawek, po klasyczne miniaturki, od Playmobile i Monster Truck przez Batmana, Wonder Woman i ninja, po Hello Kitty, My Little Pony, czy Gundam i drony. Fascynujący cykl, który przygląda się temu magicznemu światu i bada, jak niektóre z najbardziej cenionych zabawek związane są z historią i kulturą narodu. Zobacz dzieci i ich rodziców, którzy odwiedzą fabryki i dowiedzą się jak powstają najpopularniejsze zabawki świata.

 

Magiczny Świat Zabawek – gdzie oglądać?

Serię „Magiczny Świat Zabawek” zobaczysz online na platformie VOD player.pl.

Magiczny Świat Zabawek sezon 1 odcinek 6 Magiczny Świat Zabawek sezon 1 odcinek 5 Magiczny Świat Zabawek sezon 1 odcinek 4 Magiczny Świat Zabawek sezon 1 odcinek 3