M jak mięso

Przeciętny Polak zjada prawie 80 kilogramów mięsa rocznie. Dla jednych to po prostu dużo jedzenia, a dla drugich - szerokie spektrum możliwości kulinarnych. Warto wiedzieć, jak je wykorzystać!

M jak mięso - o czym jest program

Nowa, dziesięcioodcinkowa seria "m jak mięso" to kompendium wiedzy o tym, jak kupować, gotować, piec, mielić, smażyć, a nawet podawać mięso na surowo. W kolejnych odcinkach widzowie odkryją wszystkie tajniki wieprzowiny, wołowiny, drobiu, a także podrobów i kiełbas. Każdy odcinek to trzy przepisy na dania tradycyjne i nowoczesne. Serię prowadzą Jurek Sobieniak i Andrzej Andrzejczak. To idealny duet, bo Jurek jest współwłaścicielem dwóch restauracji, a Andrzej konsultantem, który wspiera kulinarne projekty przy otwarciach.

M jak mięso - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie vod player.pl.

M jak mięso, sezon 3, odcinek 6M jak mięso 3 odc. 6 M jak mięso, sezon 2, odcinek 10 M jak mięso, sezon 2, odcinek 9 M jak mięso, sezon 2, odcinek 8 M jak mięso, sezon 2, odcinek 7 M jak mięso, sezon 2, odcinek 6 M jak mięso, sezon 2, odcinek 5 M jak mięso, sezon 2, odcinek 4 M jak mięso, sezon 2, odcinek 3 M jak mięso, sezon 2, odcinek 2 M jak mięso, sezon 2, odcinek 1 M jak mięso, sezon 1, odcinek 10 M jak mięso, sezon 1, odcinek 9 M jak mięso, sezon 1, odcinek 8 M jak mięso, sezon 1, odcinek 7 M jak mięso, sezon 1, odcinek 6 M jak mięso, sezon 1, odcinek 5 M jak mięso, sezon 1, odcinek 4 M jak mięso, sezon 1, odcinek 3 M jak mięso, sezon 1, odcinek 2 M jak mięso, sezon 1, odcinek 1