Luksus nie z tej ziemi

Domy z widokiem na ekskluzywne plaże, pałac na Wielkiej Rafie Koralowej, ekstrawaganckie wiejskie posiadłości czy bajeczna gotycka rezydencja. Gospodarze programu „Luksus nie z tej ziemi” Kate Langbroek i Cam Knight szukają niezwykłych australijskich domów i spotykają ich nietuzinkowych mieszkańców.

 

Luksus nie z tej ziemi – opis

Prowadzący mają okazję posmakować odrobiny prawdziwego luksusu i ekstrawagancji, widocznych w imponujących wiejskich posiadłościach, domach na plaży czy światowej klasy domach imprezowych. Dzięki swojej podróży odkrywają miejsca przeznaczone tylko dla wybranych – m. in. prywatną dyskotekę w ekskluzywnym lesie deszczowym należącym do legendarnego producenta muzyki rockʼn rollʼowej, jedną z najwspanialszych starych rezydencji w Australii czy bajeczne arcydzieło połowy stulecia - nawiedzoną gotycką posiadłość.

 

Luksus nie z tej ziemi – gdzie obejrzeć?

Cały program „Luksus nie z tej ziemi” dostępny online na platformie VOD player.pl.

Luksus nie z tej ziemi, sezon 4, odcinek 1 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 8 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 7 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 6 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 5 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 4 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 3 Luksus nie z tej ziemi, sezon 1, odcinek 2