Kupione i co dalej?

Jak urządzić nowe mieszkanie? Seria poradnikowa, a w niej - praktyczne wskazówki dotyczące wykończenia i urządzania nowo zakupionych mieszkań w stanie deweloperskim. Zobacz, jak zamienić gołe ściany w piękne i funkcjonalne wnętrza, w których poczujesz się jak u siebie w domu.

Kupione i co dalej? - opis programu

Prowadząca program, architekt Marta Czerkies, bazując na wieloletnim doświadczeniu pomoże zweryfikować i zaplanować budżet remontowy a także poradzi, jak uniknąć niespodzianek, które czekają na właścicieli nowych nieruchomości. W programie pojawią się też wskazówki dotyczące tego, czym kierować się przy wyborze firmy wykończeniowej i jak stworzyć przestrzeń, w której będzie żyło się komfortowo.

Kupione i co dalej? - gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.

Kupione i co dalej?, sezon 4, odcinek 3 Kupione i co dalej?, sezon 4, odcinek 2 Kupione i co dalej?, sezon 4, odcinek 1 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 10 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 9 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 8 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 7 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 6 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 5 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 4 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 3 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 2 Kupione i co dalej?, sezon 3, odcinek 1 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 10 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 9 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 8 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 7 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 6 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 5Kupione i co dalej 2 - odc. 5 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 4 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 3 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 2 Kupione i co dalej?, sezon 2, odcinek 1 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 10 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 9 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 8 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 7 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 6 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 5 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 4 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 3 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 2 Kupione i co dalej?, sezon 1, odcinek 1