Kuchnia chińska z Konfucjuszem

Kuchnia chińska prawdopodobnie jest najstarszą i najbardziej wyrafinowaną kuchnią na świecie.Spożywa ją setki milionów osób dziennie i wpływa na inne kuchnie w zaskakujący sposób.

Kuchnia chińska z Konfucjuszem - o czym jest program?

Liczy ponad pięć tysięcy lat tradycji, jednak jak wiele naprawdę o niej wiemy? „Kuchnia chińska z Konfucjuszem” to trzynastoodcinkowy serial dokumentalny, w którym Christine Cushing, szefowa kuchni i prowadząca programy na Food Network, zabiera widzów w podróż pełną przygód i pysznych odkryć. Poprzez ukazanie fascynującej tradycji, filozofii i historii chińskiej kultury kulinarnej oraz jej ogromnego wpływu na całym świecie, prezentuje najlepsze dania, jakie można sobie tylko wyobrazić. Jej przewodnikami są mistrzowie i eksperci tworzący chińską kuchnię w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Christine odwiedza festiwale, prestiżowe uroczystości i przyznaje, że to najciekawsze doświadczenie w jej całej karierze.

Kuchnia chińska z Konfucjuszem - gdzie oglądać?

Odcinki programu kulinarnego obejrzysz online na platformie vod - player.pl.

Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 13 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 12 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 11 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 10 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 9 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 8 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 7 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 6 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 5 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 4 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 3 Kuchnia chińska z Konfucjuszem, sezon 1, odcinek 2