Kucharskiego pomysł na kuchnię

Piotr Kucharski odwiedzi 12 rodzin i pokaże im, jak urozmaicić posiłki i nie marnować jedzenia.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” – o programie

Jedzenie to jedna z największych przyjemności człowieka. Niestety nie każdy z nas posiada naturalną skłonność do eksperymentowania i wiedzę, jak gotować.

Z pomocą przychodzi Piotr Kucharski, który pokaże, jak przełamać kulinarną rutynę. W każdym z odcinków gospodarz programu zagości w progach innego domu i pozna bohaterów, których problemy odzwierciedlają te, z jakimi na co dzień boryka się wielu Polaków. W trakcie rozmowy z odwiedzonymi domownikami Piotr Kucharski dotrze do źródła kłopotów bohaterów i pozna ich codzienne kulinarne rytuały. Dla każdej rodziny przygotuje plan posiłków na kilka dni i zaproponuje zmiany, które pomogą urozmaicić rodzinne jadłospisy.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” to nietypowy program kulinarny, o charakterze poradnikowym w duchu popularnego w ostatnim czasie ruchu „zero waste”. Gospodarzem programu jest zanany z programu „Dzień dobry TVN” – Piotr Kucharski. Program wyprodukowano w 2018 roku.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” – gdzie obejrzeć?

Cały program jest dostępny online w serwisie VOD player.

Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 10 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 10 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 9 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 9 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 8 Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 8 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 7 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 6 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 5 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 4 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 3 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 2 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 2 odcinek 1 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 12 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 11 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 10 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 9 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 8 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 7 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 6 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 5 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 4 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 3 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 2 Kucharskiego pomysł na kuchnięsezon 1 odcinek 1