Kucharskiego pomysł na kuchnię

Piotr Kucharski odwiedzi 12 rodzin i pokaże im, jak urozmaicić posiłki i nie marnować jedzenia.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” – o programie

Jedzenie to jedna z największych przyjemności człowieka. Niestety nie każdy z nas posiada naturalną skłonność do eksperymentowania i wiedzę, jak gotować.

Z pomocą przychodzi Piotr Kucharski, który pokaże, jak przełamać kulinarną rutynę. W każdym z odcinków gospodarz programu zagości w progach innego domu i pozna bohaterów, których problemy odzwierciedlają te, z jakimi na co dzień boryka się wielu Polaków. W trakcie rozmowy z odwiedzonymi domownikami Piotr Kucharski dotrze do źródła kłopotów bohaterów i pozna ich codzienne kulinarne rytuały. Dla każdej rodziny przygotuje plan posiłków na kilka dni i zaproponuje zmiany, które pomogą urozmaicić rodzinne jadłospisy.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” to nietypowy program kulinarny, o charakterze poradnikowym w duchu popularnego w ostatnim czasie ruchu „zero waste”. Gospodarzem programu jest zanany z programu „Dzień dobry TVN” – Piotr Kucharski. Program wyprodukowano w 2018 roku.

„Kucharskiego pomysł na kuchnię” – gdzie obejrzeć?

Cały program jest dostępny online w serwisie VOD player.

Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 10Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 10 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 9Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 9 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 8Kucharskiego pomysł na kuchnię 2: odc. 8 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 7 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 6 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 5 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 4 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 3 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 2 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 2, odcinek 1 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 12 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 11 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 10 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 9 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 8 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 7 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 6 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 5 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 4 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 3 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 2 Kucharskiego pomysł na kuchnię, sezon 1, odcinek 1