Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Jamie & Jimmy‘s Food Fight Club

Wielka Brytania Kuchnia+

Tych panów nie trzeba przedstawiać. Jamie Oliver i Jimmy Doherty to przyjaciele z czasów dzieciństwa. W pierwszym sezonie obaj postanowili skonfrontować brytyjskie jedzenie z jego europejskimi odpowiednikami. Przemierzyli Europę w poszukiwaniu najlepszych potraw, które Stary Kontynent może zaoferować. Swoim Fordem Capri zwiedzili takie państwa jak: Francja, Włochy, Niemcy, Belgia i Wielka Brytania.

W drugim sezonie programu znani Brytyjczycy nadal będą promować wyspiarskie jedzenie, ale tym razem nie wyjadą na kontynent, a skupią się na lokalnych smakach. Jamie i Jimmy po raz drugi osadzą swoje centrum dowodzenia w Southend Pier w Essex w swojej budce, w której serwują jedzenie. W każdym odcinku zaproszą znane osobistości ze świata show-biznesu czy sportu. Każda z tych osób przygotuje swój ulubiony posiłek i poda go gościom. Jamiego i Jimmy'ego odwiedzą m.in. słynny sprinter z Jamajki, Usain Bolt, i nominowana do Złotego Globu aktorka Sienna Miller.

Tagi: NC+, kuchnia+, przepisy jamiego olivera, program jamiego olivera, program kulinarny player, Jamie & Jimmy's Food Fight Club online, Jamie & Jimmy's Food Fight Club player, Jimmy Doherty i Jamie Oliver program, kuchnia europejska program online, smaki Wielkiej Brytanii program online, kuchnia brytyjska przepisy, przepisy na obiad program online
Produkcja:
Fresh One Productions
Dystrybucja:
NC+
Kraj produkcji:
Wielka Brytania

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.