Gotuj, jedz i spalaj z Donalem

Donal Skehan powraca w zupełnie nowej odsłonie! Udowodni, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne. W towarzystwie specjalisty do spraw żywienia z Uniwersytetu w Dublinie zgłębi tajniki metabolizmu oraz dowie się, co i kiedy jeść, by efektywnie spalić tkankę tłuszczową.

„Gotuj, jedz i spalaj z Donalem” to seria kulinarna, w której znany szef kuchni pokazuje widzom zdrowe i pyszne przepisy. Sympatyczny Irlandczyk proponuje potrawy, które będą idealnym uzupełnieniem aktywnego stylu życia.

Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 6 Muffinki z borówkami i nasionami chia, chrupiąca granola Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 5 Placek z ciasta filo z warzywami, ciastka rybne z kolendrą oraz sałatką tajską Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 4 Minifalafele, sałatka z tahini i makaronem, energetyczne kulki Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 3 Tagine z dynią piżmową i komosą, ryba z salsą z mango Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 2 Ceviche ze strzępienia, burgery z buraka Gotuj, jedz i spalaj z Donalemsezon 1 odcinek 1 Sałatka z pieczoną dynią piżmową i chili z salsą