Gordon Ramsay: świat na talerzu

Dżungle Borneo, Skaliste Zbocza Andów czy nieskazitelnie piękna Dolina Inków? Gordon Ramsay w poszukiwaniu nowych smaków i składników wyrusza w daleki, nieznany świat.

Gordon Ramsay: świat na talerzu - opis

Najlepszy kucharz Ameryki tym razem opuszcza swoją smakową oazę. W każdym odcinku podróżuje do innego miejsca i odkrywa tajemnice miejscowej kuchni. Poznaje też zwyczaje tych terenów i zamieszkałej tam ludności. Program skierowany jest nie tylko do pasjonatów podróży i kuchni, ale również do ludzi ciekawych otaczającego ich świata.

Gordon Ramsay: świat na talerzu - gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.

Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 6 Alaska Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 6 GORDON RAMSAY: \u015AWIAT NA TALERZU 1 ep. 6 - Alaska Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 5 GORDON RAMSAY: \u015AWIAT NA TALERZU 1 ep. 5 - Laos Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 4 Hawaje Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 3 Maroko Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 3 Laos Gordon Ramsay: \u015Bwiat na talerzusezon 1 odcinek 2 Nowa Zelandia