Globe-Cooker w Paryżu

Miłośnik dobrego jedzenia, Fred Chesneau, obiera nowy kierunek podróży – Paryż. Co zobaczy na miejscu i czego skosztuje?

W ciągu ostatnich dziesięciu lat swojej podróży Fred Chesneau, znany pod pseudonimem „Globe-Cooker”, odwiedził tysiące miejsc na każdym z kontynentów. Przedstawił swoim widzom najbardziej odległe kultury, zwyczaje i tradycje. Tym razem postanowił odkryć kulinarne tajemnice miasta będącego wielokulturową mieszanką. Miejsca, w którym na każdym kroku widać przenikające się smaki i aromaty. O jakim mieście mowa? Rzecz jasna o Paryżu!

Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 12 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 11 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 10 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 9 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 8 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 7 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 6 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 5 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 4 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 3 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 2 Globe-Cooker w Paryżusezon 1 odcinek 1