Francuski szef w Chinach

Laurent Peugeot, utalentowany francuski szef kuchni, w sześcioodcinkowej serii kulinarnej zaprasza na spotkanie z najsłynniejszymi współczesnymi chińskimi kucharzami.

Francuski szef w Chinach - o czym jest program?

Współczesna kuchnia chińska to połączenie tradycji i kreatywności. W każdym odcinku serii będziemy obserwować inspirujące spotkanie dwóch doświadczonych szefów kuchni. Laurent Peugeot odkryje z nami tajemnice chińskich technik kulinarnych. „Francuski szef w Chinach” poprowadzi widzów przez świat oryginalnej kultury kulinarnej, niecodziennych produktów i orientalnych smaków. Widzowie spotkają się m. in. z chińskim szefem kuchni Lan Guijunem – perfekcjonistą, ambasadorem wyrafinowanych smaków i odwiedzą popularną wśród turystów z całego świata restaurację Shengyue Zhanga, który z pasją i finezją tworzy potrawy kuchni syczuańskiej.

Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 6 Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 5 Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 4 Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 3 Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 2 Francuski szef w Chinachsezon 1 odcinek 1