Ekstremalne wyzwania Marca Moureta

Seria dokumentalna „Ekstremalne wyzwania Marca Moureta” śledzi przygody człowieka, który przekracza wszelkie bariery. Marc Mouret testuje to, do czego może zmusić siłą woli swoje ciało, mimo że jego wyostrzone zmysły ostrzegają go przed niebezpieczeństwem. A wszystko po to, by przekonać widzów, że ludzkie ciało gotowe jest do niewiarygodnych wyczynów.

Ekstremalne wyzwania Marca Moureta - o czym jest program?

Marc Mouret jest instruktorem survivalu oraz, pasjonującym się sztuczną inteligencją i algorytmami inżynierem. Od lat stara się odkryć nieznane dotąd możliwości ludzkiego organizmu. Chce pokazać, że człowiek jest istotą o wiele bardziej elastyczną i odporną na przeciwności, niż podejrzewamy. Na potrzeby serii Marc podjął się niezwykłego wyzwania – przez 100 dni będzie poddawać swoje ciało ekstremalnym próbom. Czeka go pływanie pod lodem, bieganie na niewiarygodnie długie dystanse, wysokogórskie wspinaczki czy latanie z prędkością myśliwca. Każdy odcinek skupi się na kolejnych eksperymentach z ludzką fizjologią.

Ekstremalne wyzwania Marca Moureta sezon 1 odcinek 6 Ekstremalne wyzwania Marca Moureta sezon 1 odcinek 5 Ekstremalne wyzwania Marca Moureta sezon 1 odcinek 4 Ekstremalne wyzwania Marca Moureta sezon 1 odcinek 3