Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturą

Podczas gdy niektórzy z zatrwożeniem przyglądają się wszechobecnym zanieczyszczeniom na naszej planecie, zmianom klimatycznym i przewidują apokalipsę, inni postanowili budować domy przyszłości.

Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturą – o czym jest program?

Seria filmów dokumentalnych o ludziach, którzy żyją w zrównoważonym świecie. Bohaterowie programu „Ekodomy – jak budować w zgodzie z naturą” w swoich nowych domach wdrażają architektoniczne rozwiązania przyszłości. To historie ludzi, dla których zrównoważony rozwój jest inspiracją na wielu płaszczyznach. Gospodarze opowiadają o swoich domach i stylu życia. Wchodzimy w ich codzienność, a także spotykamy ich znajomych, którzy podzielają taką samą filozofię. Niezależnie od tego, czy podkreślana jest technologiczna doskonałość lokalizacji, oryginalne pomysły architekta, czy też nowy styl życia rodziny, program Domo+ to jedyny serial dokumentalny, który oferuje mapę ekologicznych siedlisk na całym świecie.

Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 20 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 19 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 18 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 17 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 16 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 15 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 14 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 13 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 12 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 11 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 10 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 9 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 8 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 7 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 6 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 5 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 4 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 3 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 2 Ekodomy - jak budować w zgodzie z naturąsezon 2 odcinek 1