Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni

Specjaliści w dziedzinie nieruchomości, Jonathan i Drew Scottowie, stają przed najbardziej wymagającym zadaniem w swojej karierze.

Cudotwórcy u siebie – streszczenie

Jonathan i Drew Scottowie to amerykańscy celebryci. Prowadzą liczne reality show poruszające tematykę nieruchomości. Bracia pokazują zainteresowanym, że każdy może mieć swój wymarzony dom bez konieczności napadu na bank, a wszystko dzięki mądrym projektowo rozwiązaniom. W pięcioodcinkowej serii Cudotwórcy u siebie bracia stają przed kolejnym bardzo trudnym zadaniem. Panowie biorą się za odrestaurowanie swojego domu rodzinnego w Las Vegas. Rezydencja zdecydowanie potrzebuje generalnego remontu. Scottowie biorą się ostro do pracy. Muszą sobie poradzić z liczącą blisko 5000 metrów kwadratowych posiadłością z basenem, strefą rozrywki oraz domem dla gości. Czy uda im się odnowić miejsce, z którym wiążą wiele wspaniałych wspomnień?

Cudotwórcy u siebie – prowadzący

Drew i Jonathan Scottowie od lat specjalizują się w programach rozrywkowych poruszających tematykę nieruchomości. Oglądanie ich w akcji to prawdziwa przyjemność. Nie dość, że ich działania za każdym razem są w stu procentach profesjonalne, to jeszcze potrafią w odpowiednich momentach zabarwić wszystko bezpretensjonalnym humorem.

Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni, sezon 1, odcinek 5 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni, sezon 1, odcinek 4 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni, sezon 1, odcinek 3 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni, sezon 1, odcinek 2 Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni, sezon 1, odcinek 1