Charlie Luxton: budujący kompromis

Charlie Luxton i Sophie Morgan – ten zgrany duet pomaga samozwańczym budowniczym w rozwiązaniu dylematów i problemów związanych z projektowaniem domostwa. Eksperci dokonują analizy ich wizji, oferują swoją radę i pokazują właścicielom inspirujące pomysły, które sprawią, że ich domy staną się takie, o jakich marzą.


„Charlie Luxton: budujący kompromis” – opis

Charlie Luxton to słynny brytyjski projektant i pani architekt oraz Sophie Morgan – deweloper nieruchomości, łączą siły, aby pomóc największym i najodważniejszym budowniczym – osobom, które na własną rękę postanowiły przeprowadzić remonty swoich domów. W Wielkiej Brytanii miliony właścicieli samodzielnie przeprowadza renowacje i remonty na dużą skalę. Chcą tym samym udoskonalić swoją przestrzeń i znacznie poprawić sposób, w jaki żyją. Jednak prawie połowa osób podejmujących te ambitne plany, nie jest w stanie zapanować nad rozmachem zmian i licznym komplikacjom, które im towarzyszą. Z pomocą zagubionym bohaterom programu przychodzą Charlie Luxton i Sophie Morgan. Eksperci dokonują analizy ich wizji, oferują swoją radę i pokazują właścicielom inspirujące pomysły, które sprawią, że ich domy staną się takie, o jakich marzą.

 

„Charlie Luxton: budujący kompromis” – gdzie obejrzeć?

Seria „Charlie Luxton: budujący kompromis” dostępna online na platformie VOD player.pl.

Charlie Luxton: budujący kompromis sezon 1 odcinek 7 Charlie Luxton: budujący kompromis sezon 1 odcinek 6 Charlie Luxton: budujący kompromis sezon 1 odcinek 5 Charlie Luxton: budujący kompromis sezon 1 odcinek 4