Bryan i jego wyspa

Rodzina Baeumlerów wyprowadza się z Kanady na wyspy Bahama, by przywrócić do życia opuszczony kurort. Czeka ich mnóstwo pracy i emocjonalny rollercoaster.

Bryan i jego wyspa - opis programu

Kanadyjczyk Bryan Baeumler od lat z prowadzi firmę budowlaną, jest też gospodarzem kilku programów telewizyjnych. Choć odnosi sukcesy, czuje niedosyt. W 2017 wraz z żoną kupuje opuszczony ośrodek wypoczynkowy w South Andros na Bahamach. Przeprowadzają się tam z czwórką dzieci, by wyremontować porośnięty zielskiem kompleks i uczynić z niego kwitnący kurort. Ich zmaganiom towarzyszą kamery.

Bryan i jego wyspa - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 8 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 7 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 6 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 5 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 4 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 3 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 2 Bryan i jego wyspa, sezon 2, odcinek 1 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 13 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 12 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 11 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 10 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 9 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 8 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 7 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 6 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 5 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 4 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 3 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 2 Bryan i jego wyspa, sezon 1, odcinek 1