Bitwa na smaki: David vs. Matteo

Matteo Brunetti i David Gaboriaud zmierzą się w kulinarnej walce na smaki. Który z nich okaże się lepszym kucharzem?

Bitwa na smaki: David vs. Matteo – streszczenie

Kucharze wywodzący się z zupełnie innych kultur kulinarnych, czyli rodowity Włoch oraz Francuz podejmą walkę na noże i sprawdzą, który z nich jest lepszym kucharzem. We wspólnej kuchni Matteo Brunetti oraz David Gaboriaud będą przygotowywać dania ze wskazanych im produktów. Co zwycięży: francuska finezja czy włoski temperament? Za każdym razem kucharzy oceniać będą zaproszeni goście – blogerzy, vlogerzy oraz restauratorzy.

Bitwa na smaki: David vs. Matteo – prowadzący

Prowadzącymi program są: Włoch Matteo Brunetti i Francuz David Gaboriaud. Matteo pasją do gotowania zaraził się od mamy. Jego kulinarny talent został doceniony przez jurorów polskiej edycji „MasterChefa”. David jest znany z programu Kuchni+ „David w Europie”. Jest kucharzem z zamiłowania, uwielbia dobrą kuchnię, której tajniki poznawał dzięki swoim rodzicom, prowadzącym długie rozmowy o francuskiej sztuce kulinarnej.

Bitwa na smaki: David vs. Matteo – gdzie obejrzeć?

Program kulinarny jest dostępny online w serwisie VOD player.

Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 2 Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Kolacja Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Szybki lunch Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Tradycyjne dania Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Comfort food Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Śniadanie na słodko Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Lekkie dania wege Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Rodzinny obiad Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Dania na wynos Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Dania z grilla Bitwa na smaki: David vs. Matteosezon 1 Dania z sera