Apetyt na sławę

sezon 1 odcinek 5

Apetyt na sławe - 5

Bohaterowie są cały czas w akcji, szukają swojej drogi, próbują angażować się w coraz ciekawsze zajęcia. Mieczysław przejdzie trudne chwile podczas warsztatów doskonalących umiejętności prezentowania się na castingach. Okazuje się, że proste zadania u wymagającego reżysera wcale nie są takie proste, a przygotowanie i odegranie krótkiej scenki może zająć długie godziny.

Janusz zaprosi widzów do szerszego zapoznania się ze swoją twórczością i wrażliwością, która przenikliwie w każdym wierszu, w każdym słowie piosenki nadaje im moc i charakter. Aleksandra wystąpi z koncertem charytatywnym w domu spokojnej starości, której pensjonariusze są bardzo wdzięczni za każdy przejaw serdeczności i rozrywki.

Krzysztof również tym razem zrobi coś prosto z serca przebierając się dla dzieci za Świętego Mikołaja. Ewa spełni swoje wielkie marzenie i zorganizuje spotkanie z samą sobą pod tytułem "Czy moda może być sztuką?" gdzie pojawi się wiele znakomitych gości. Sylwana jest przejęta zbliżającym się wyjazdem, jej i Edwina, na Święta Bożego Narodzenia do Australii i chwilowo odkłada sprawy zawodowe na bok.