Ainsley gotuje na Karaibach

Ainsley Harriot, brytyjski szef kuchni, wybiera się w podróż śladami swojego karaibskiego pochodzenia. Pokaże nam, skąd od małego czerpał kulinarne inspiracje, a przy okazji zapozna nas z lokalnymi mieszkańcami i ich tradycjami.

Ainsley gotuje na Karaibach - opis programu

Nie musisz czekać do wakacji, aby wybrać się w wymarzoną podróż po karaibskich wyspach. Ainsley Harriot już w styczniu zabiera nas w kulinarną podróż śladami smaków swojego dzieciństwa. Wraz ze znanym szefem kuchni zwiedzimy Jamajkę, Grenadę, Trynidad i Tobago, a także Barbados i inne karaibskie wysepki. Każdy odcinek będzie prezentował inną, wyjątkową wyspę z jej lokalnymi potrawami, muzyką, kulturą oraz wspaniałymi ludźmi.

Ainsley gotuje na Karaibach - gdzie obejrzeć?

Program kulinarny dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 6Ainsley gotuje na Karaibach odc. 6 Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 5Ainsley gotuje na Karaibach odc. 5 Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 4 Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 3 Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 2 Ainsley gotuje na Karaibach, sezon 1, odcinek 1