Adam w sieci: patenty i triki

Ceniony szef kuchni Adam Chrząstowski w nowym programie postara się pomóc początkującym kucharzom-amatorom. Odpowie na pytania zadawane przez internautów, pokaże, jak rozwiązać wszystkie problemy kulinarne i jak przygotować się na niespodzianki, które mogą zdarzyć się w każdej kuchni. Dzięki serii „Adam w sieci: patenty i tricki” każdy dowie się, jak sprawić, by beza była biała, jak zrobić idealnie klarowny rosół, dlaczego sosy się „warzą”.

„Adam w sieci: patenty i tricki” to program kulinarny z 2011 roku autorstwa Adama Chrząstowskiego. Wszystkie odcinki są dostępne online w serwisie VOD player.

Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 12 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 11 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 10 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 9 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 8 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 7 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 6 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 5 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 4 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 3 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 2 Adam w sieci: patenty i triki, sezon 1, odcinek 1