Adam na lato

Letni grill nieodłącznie kojarzy się z karkówką i kaszanką... nic w tym złego, są pyszne. Jednak od czasu do czasu miło zmienić menu i wrzucić na ruszt coś innego... Adam Chrząstowski w programie „Adam na lato” pokazuje, jak urozmaicić grillowe menu. Gospodarz programu wychodzi ze swojej kuchni wprost do ogrodu. Uwaga, prezentowane potrawy wywołują ślinotok, rozpalajmy więc węgle pod rusztem i do dzieła! Adam przygotuje takie rarytasy, jak: kurczak marynowany w jogurcie z korzennymi przyprawami i salsą z opiekanej papryki i pomidorów na paskach cukinii, pstrąg z ziołami, pikantnym masłem i orientalną sałatką z ogórka, karczek faszerowany szynką, żółtym serem, kurkami i szałwią, oraz sałatka z warzyw z rusztu i szpinaku, hamburgery z ananasem, bekonem i cebulką podane z pikantną sałatką z pomidorów koktajlowych czy naleśniki z rusztu z bananami i pleśniowym serem na rukoli. Prezentowane dania, oprócz tego, że są smaczne, są również łatwe w przygotowaniu.

„Adam na lato” to polski program kulinarny autorstwa Adama Chrząstowskiego. Cała seria dostępna online w serwisie VOD player.

Adam na lato, sezon 1, odcinek 6 Adam na lato, sezon 1, odcinek 5 Adam na lato, sezon 1, odcinek 4 Adam na lato, sezon 1, odcinek 3 Adam na lato, sezon 1, odcinek 2 Adam na lato, sezon 1, odcinek 1