365 obiadów Mariety Mareckiej

Skąd czerpać pomysły na codzienne obiady? Z pomocą przychodzi Marieta Marecka, która w swoim  programie zaprezentuje szereg łatwych przepisów na domowe potrawy.

„365 obiadów Mariety Mareckiej” to program, który nie tylko w prosty i przystępny sposób pokaże, jak przygotowywać smaczne obiady, ale przede wszystkim podpowie nam, jak odpowiedzialnie podchodzić do gotowania. W każdym odcinku prowadząca zaprezentuje trzy nowe, często zaskakujące potrawy, które złożą się w gotowy plan na obiad dla całej rodziny. Marieta udzieli również wskazówek na temat tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamieniać na tańsze oraz jak robić zakupy w sposób przemyślany. Swój udział w tworzeniu programu po raz pierwszy otrzymają również widzowie, którzy poprzez przesyłane przez siebie zdjęcia prezentować będą zawartość swoich lodówek oraz pomysły na to, co można ugotować z posiadanych składników.

365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Klops z sosem kurkowym i smażoną polentą 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Soczysty stek i zupa rybna 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Szaszłyk z polędwicy 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Halibut na plastrach cytrusów 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Pieczona pierś gęsi z buraczkami i podhalańskimi kluseczkami 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Kotlety schabowe z pastą z pietruszki 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Ryba faszerowana grzybami 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Wątróbka w sosie wiśniowym z placuszkami z marchewki 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Burgery z wołowiną 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Kurczak satay 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Bliny gryczane z sałatką ze śledzia 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Kotlety z jagnięciny i aksamitny sos z buraków 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Tagiatelle z kurczakiem 365 obiadów Mariety Mareckiej sezon 1 Zupa inspirowana kaszubską polewką kminkową