Zwyczajne szczęście

ORDINARY HAPPINESS (AKA. MOMENTI DI TRAS

Pełna absurdu i wyśmienitego humoru opowieść o poszukiwaniu sensu życia. Paolo ginie w wypadku samochodowym, ale dostaje od losu szansę powrotu na Ziemię na półtorej godziny, by rozliczyć się ze swoim życiem.

Zwyczajne szczęście - opis

Chaotyczny Paolo (Pierfrancesco "Pif" Diliberto) codziennie od lat ryzykuje życiem, przejeżdżając przez to samo skrzyżowanie na swoim skuterze. Jego szczęście nie trwa jednak wiecznie. Pewnego dnia mężczyzna zostaje potrącony przez samochód i umiera. Z powodu błędu administracyjnego w zaświatach, otrzymuje dodatkowe 92 minuty życia. Dostawszy szansę od losu mężczyzna zastanawia się, jak najlepiej spędzić ostatnie chwile na Ziemi.

Zwyczajne szczęście - twórcy i obsada

Pełna absurdu i wyśmienitego humoru opowieść o poszukiwaniu sensu życia. Główny bohater filmu w reżyserii wielokrotnie wyróżnianego na festiwalach filmowych Danielle Luchettiego (Nasze życie) odkrywa, co naprawdę kształtuje nasze codzienne życie, nasze relacje i to kim naprawdę jesteśmy. W obsadzie tego intrygującego obrazu znaleźli się Pierfrancesco "Pif" Diliberto (serial La mafia tue seulement l'été), Thony (L'ospite), Renato Carpentieri (Czułość), Francesco Giammarco (film krótkometrażowy Il Rumore Del Mare) oraz Angelica Alleruzzo (Cruel Peter).

Zwyczajne szczęście - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.