Zoolander

ZOOLANDER

Modele, projektanci mody – ubrani w dziwne kostiumy i kiczowate peruki – walczą ze złem i ratują świat. Takie rzeczy tylko u Bena Stillera!

Zoolander – opis

Derek Zoolander jest seksowny, przystojny i słodziutki niczym malinowe ciasteczko. Jest super modelem i wszyscy go uwielbiają. Kiedy jednak zostaje zdetronizowany przez swojego znienawidzonego, młodszego rywala, Zoolander postanawia poszukać innej drogi życiowej. Niestety, nie będzie to proste, ponieważ Derek, delikatnie mówiąc, nie grzeszy inteligencją. Jego ręce nie nadają się do kilofa, a dziwaczne poczucie humoru przeszkadza mu w karierze telewizyjnego showmana. W takiej sytuacji zostaje mu już tylko bycie superherosem. Czas uratować świat! Wkrótce nadarza się ku temu okazja, ponieważ złowieszczy projektant mody Mugatu wdraża w życie swój machiaweliczny plan.

Zoolander – obsada

Szalona komedia w reżyserii Bena Stillera. Aktor i reżyser zagrał również tytułową rolę. Oprócz w niego w filmie występuje plejada hollywoodzkich gwiazd. Zobaczymy tu między innymi aktorów takich jak: Owen Wilson („Marley i ja”), Will Ferrell („Tata kontra tata”), Milla Jovovich („Resident evil”), Justin Theroux („Pozostawieni”), David Duchovny („Z Archwium X”), Alexander Skarsgård („Czysta krew”). Co ciekawe, w filmie występuje również Donald Trump wcielający się w samego siebie.

Zoolander – gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.pl.