Żony ze Stepford

THE STEPFORD WIVES (2004)

Czarna komedia opowiadająca losy Joanny Eberhart – młodej, ambitnej i odnoszącej sukcesy w telewizji kobiety. Jednak wszystko się wali, kiedy zostaje zwolniona z pracy, a małżeństwo zaczyna się sypać. Wraz z mężem decyduje się na odważny krok, czyli przeprowadzkę za miasto. Okazuje się jednak, że miasteczko Stepford wydaje się zbyt idealne, aby było prawdziwe…

Żony ze Stepford – o czym jest film?

Eberhartowie przeprowadzają się do małego miasteczka Stepford w stanie Connecticut. W idyllicznej miejscowości wszystko wydaje się perfekcyjne. Tutejsze kobiety to zawsze uśmiechnięte gospodynie domowe. Wyjątkiem jest dowcipna pisarka Bobbie Markowitz, z którą Joanna Eberhart się zaprzyjaźnia. Do tego duetu dołącza architekt Roger Bannister, który w tej sielskiej okolicy chce uratować swój związek z Jerrym. Trójka przyjaciół zauważa, że tutejsze kobiety przechodzą dziwną metamorfozę, ale nie podejrzewają, że wkrótce stanie się ona i ich udziałem.

Żony ze Stepford – twórcy i obsada

Amerykańska komedia z nutami tragedii w reżyserii Franka Oza. W obsadzie znalazły się utalentowane nazwiska w postaci Nicole Kidman, Christophera Walkena oraz Glenn Close.

Żony ze Stepford – gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.