Zmiana pasa

CHANGING LANES

Niegroźna stłuczka okazuje się iskrą rozpalającą emocje u ambitnego prawnika i zdesperowanego ojca. Ludzie niemający ze sobą nic wspólnego stają się zaciekłymi wrogami.

Zmiana pasa – opis

Każdy z nich śpieszy się, goniąc za własnymi sprawami. Gavin, pewny siebie prawnik, pędzi na kolejną rozprawę. Doyle próbuje zdążyć do sądu, gdzie toczy bój o opiekę nad dziećmi. Obaj niespodziewanie spotykają się na drodze szybkiego ruchu. Stłuczka nie jest groźna, jednak stanowi ona preludium do dramatycznych wydarzeń. Gavin nie pomaga Doyle’owi w potrzebie, Doyle odgrywa się Gavinie w brutalny sposób. To właśnie w takich gardłowych momentach daje znać o sobie ludzka natura. Panowie rozpoczynają grę przeciwko sobie, mimo że jeszcze kilka chwil temu praktycznie się nie znali.

Zmiana pasa – obsada i twórcy

„Zmiana pasa” to pasjonujący thriller w Benem Affleckiem („Operacja Argo”, „Daredevil”) i Samuelem L. Jacksonem („Avengers”, „Kapitan Marvel”) w rolach głównych. Film wyreżyserował Roger Michell („Notting Hill”, „Przetrzymać tę miłość”), a na drugim planie zobaczymy aktorów takich jak: Toni Collette („Szósty zmysł”, „Mała Miss”), William Hurt („Wszystko za życie”, „Osada”) oraz Sydney Pollack („Tłumaczka”, „Oczy szeroko zamknięte”).

Zmiana pasa – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.